منو

© 2017 - Pan Advertising.
    Instagram - Telegram
0
چارت سازمانی

Pan-Chart

  • مجتمع پان

مجتمع چاپ و تبلیغات پـان با پشتوانه سالها فعالیت در زمینه های مختلف تبلیغات و فروش از قبیل : طراحی کمپین های تبلیغات و فروش، بازرگانی هدایای تبلیغاتی، طـراحی و تولید انـواع محصولات چاپی و بسته بنـدی، تولید انبوه ســالنامه و دفترتلفــن، خط تولید اتوماتیک ساک خرید مقوایی و پارچه ای، برگزاری نمایـشگاه ، همایـش و سمینـارهای داخلی و بـین المـللی، طراحی و ساخـت غـرفـه های نمـایشگاهی و تبلیغات محیطی اتوبوس های شهری و بیلبوردها، یکی از بزرگترین مراکز مشاوره، طراحی و اجرای نیازهای تبلیغاتی در جنوب کشور است. مجتمعی که با بهره گیری از اصــول مـدیریت نوین و پرسنــل متخصـص و استــفاده از برترین روش های تبلیغــات و تکنولوژی های تـولید در این مدت تـوانسته است حجم بالایـی از بـازار تبلیغـات اسـتـان را به خود اختصاص دهـد.

  • چارت سازمانی

چارت سازمانی مجتمع پان به گونه ای پایه گذاری شده که شاخه های مختلف مشاوره تبلیغاتی، آتلیه طراحی و تولید در مجتمع، دارای کـار گـروه هـای خـاص بـوده و هـر بخـش از آن دارای مدیـریت با تجربـه و پرسنل متخصص است و همچنین با توجه به گردش کار بـالا در بخش های مختلف، نرم افزار یکپارچه اتوماسیون داخلی برای مجتمع (بصورت اختصاصی) تهـیه شده اسـت که تمـام مراحـل فروش تا تحویل ســفارش بصورت کاملا اتوماسیـون درآمده و با از بین رفتــن ثبت دستی سفارش ها، امکان خطا و اتــلاف زمان برای مـراجـعه کنـندگان بـه حداقل برسد. امـید است تـا روزی با نمایـش خلاقـیـت در تبـلیغـات و کیفــیت در خدمات و صدور آن به خارج از مرزهای کشور عزیزمان بتوانیم نام ایران را پرآوازه تر گردانیم.

مشاوره-و-بازرگانی

  • بخش مشاوره تبلیغات و فروش

بخش مشاوره تبلیغات و فروش با بهره گیری از سالها تجربه و تحصیلات مشاوران خود توانسته است تا پــروژه های تبلیـغــاتـی بسـیاری برنامه ریزی و با موفقیـت به اتمام رسـاند. برنامه ریزی کمپین های تبلیغات و فروش و همچنین مشاوره در انتخاب تبلیغات چاپی و غیر چاپی قابلیت کلیدی مـا برای ارائه به مخاطبانمـان است.

  • نمایشگاه دائمی خدمات چاپ، تولیدات و هدایای تبلیغاتی

نمایشگاه دایمی خدمات چاپ، تولیدات و هدایای تبلیغاتی پـان در کنار مشـاورین فروش کارآزموده مجتمع توانستـه اسـت تا راهنمای مناسبی در تصمیم گیری و انتخاب نوع خدمات چاپی و هـدایـای تبـلیـغـاتی مـورد استفـاده بـرای کلیــه ادارات، شرکت ها و فروشگاه ها با امکان لمس و بررسی این محصولات باشد. از خدمات ارائه شده در این بخش میتوان چنین
نام برد:Namayeshgah

مشاوره در طراحی و تولید انواع محصولات چـاپـی

مشاوره در انتخاب هدفمند انواع هدایای تبلیغاتی

توزیع انواع ســالنامه و ارگانایزر عمومی و اختصاصی در جنوب کشور

تولید و پخش انبوه ساک خرید کاغذی، پارچه ای عمومی و اختصاصی

 

 

  • بخش مالی و امور اداری

متشکل از بخش حسابداری، مالی و امور اداری است که تمامی فعالیت آن به وسیله نرم افزار اتوماسیون و با کمترین امکان ایجاد خطا انجام می پذیرد و سعی در پایین آوردن هر چه بیشتر زمان انجام کار در مجتمع را دارد.

  • آتلیه طراحی و گرافیک

آتلیه طراحی و گرافیک مجتمع پـان با تکیه بر تجربه و تحصیلات طراحان خود توانسته است کارگروه های تخصصی زیر را تشکیل داده، همچنین عکاسی صنعتی را به مجموعه فعالیت های خود بیافزاید. تیم گرافیک چاپی و تیم طراحی وب سایت و مولتی مدیا از کارگروه های ثابت این بخش هستند.

  • بخش تولید

بخش تولید با در اختیار داشتن 800 متر فضا مطابق استانداردهای جهانی و شش کارگاه های مجزای چاپ، بسته بندی و تولید و مارکینگ هدایای تبلیغاتی مجهــز به دستـگاهـهای مـدرن و بخش کنتـرل کیفـی محصولات، سعـی در بالا بردن کیفیت تولیدات و افزایش مطلوبیت خدمات دارد. مسئولین فنی در این بخش با حضور همیشگی در کنار مشاورین تبلیغات توانسته اند پشتیبان فنی مناسبی برای کلیه مشتریان باشند. کارگاه های تخصصی مجتمع پـان به شرح زیر است:

چاپخانه افست و دیجیتال

صحافی و خدمات پس از چاپ

بسته بندی و پکیجینگ

چاپ سیلک و تامپو

کارگاه CNC و لیزر

چاپ فلت بد و سابلیمیشن

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید