منو

© 2017 - Pan Advertising.
    Instagram - Telegram
0
ساک خرید

ساک خرید

ساک خرید 

ساک خرید، به عنوان نوعی بسته بندی و یا حتی در برخی موارد خود نیز به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، خصوصاً در یک دهه گذشته جایگاه خاصی پیدا کرده است.

ساک دستی تبلیغاتی اغلب در موارد زیر کاربرد دارد:

  1. بسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک ، ساعت ، طلا و جواهر ، آرایشی و بهداشتی ،  قطعات کامپیوتر و غیره…
  2. بسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه (سررسید) ، ارگانایزر ، کتاب های نفیس ، ست های مدیریتی ، لوح تقدیر و یادبود و غیره…
  3. بسته بندی برای کاتالوگ ها ، فولدر ها ، اسناد و لیست قیمت ها و غیره علی الخصوص در زمان برگزاری همایش ها ، سمینار ها و یا شرکت در نمایشگاه ها.

 شایان ذکر است این کالا خود به تنهایی در دست هر فرد می تواند نقش یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را ایفا نماید که طبیعتاً نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند.

 این کالا در حال حاضر در انواع جنس های کاغذی ، پارچه ای و یا نایلونی تولید می شود .

  ساک دستی های کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می شود که دو نوع گلاسه و مقوای پشت طوسی به منظور استحکام بیشتر باید با سلفون روکش شود.

 علیرغم  این که تصور می شود ساک دستی تبلیغاتی کاغذی،به دلیل جنس کاغذی آن از دوام کمی برخوردار باشد، ولی تجربه ثابت کرده است، این محصول نه تنها داری استحکام بسیار زیادی بوده بلکه به دلیل داشتن روکش سلفونی توان و امکان حمل حتی تا ۱۰ کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد. البته اصولاً کارکرد این کالا، یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شده و برای چنین مقاصدی استفاده نمی شود.

 به هر حال ساک دستی کاغذی یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی است که می تواند، تاثیر شگرفی در ذهن مخاطبان گذاشته و نظر آن ها را به اهداف مد نظر شما جلب نماید.

 در پایان با توجه به رسالت خود یاد آور می شویم با توجه به بالا بودن قیمت این نوع ساک نسبت به نوع نایلونی، پیش از هر اقدامی، با مشاور تبلیغاتی مجتمع چاپ و تبلیغات پان در این زمینه مشاوره نمایید. چه بسا با توجه به شغل و نوع مخاطبان شما این هزینه تاثیری در پیشبرد آرمان های شغلی شما نداشته باشد.

 ساک خرید

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید