منو

© 2017 - Pan Advertising.
    Instagram - Telegram
0
سرویس وب و توسعه نرم افزار

طراحی وب چیست؟

وب سایت مکانی برای نمایش و عرضه مجموعه افکار و ایده ها، عقاید، احساسات، محصولات و خدمات مالک آن بشکلی جهانی و به نوعی قابل دسترس برای کلیه کاربران وب است. امروزه با گسترش ارتباطات و روش های تبلیغاتی جدید، طراحی وب سایت استاندارد می تواند نقش یک رسانه قدرتمند و یا ابزاری اطلاعاتی و ارتباطی با قابلیت های مختلف را ایفا نماید و در دسترس بودن آن در تمام جهان، وب سایت را به برترین رسانه ساخته شده تاکنون مبدل ساخته است.

اهمیت طراحی وب

آیا می دانید داشتن وب سایت، اعتبار سازمان و یا مجموعه شما را افزایش می دهد؟ داشتن وب سایت مناسب، اطلاعات، خدمات و محصولات شما را در هر لحظه برای مشتریانتان قابل دسترس می نماید. وب سایت شما ابزاری قدرتمند جهت  فروش و ارائه خدمات بیشتر است. وب سایت تائیر قوی بر اعتماد مشتریان بالقوه دارد و با دیدن آن مشتریان احتمالی شما قطعا تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید کتاب الکترونیکی چرا باید وب سایت داشته باشیم را دانلود کنید.

مراحل طراحی وب 

برای سفارش طراحی وب سایت خود ابتدا نیاز به یک دامنه (نام وب سایت) و میزان فضای هاست کافی در وب (Host) جهت ذخیره اطلاعات مورد استفاده در وب سایت خود خواهید داشت. پس از تهیه دامنه و هاست مورد نیاز برای آغاز پروژه، مراحل طراحی وب سایت شما توسط گروه طراحی سایت پان آغاز خواهد شد. این مراحل شامل تعیین نیازهای احتمالی شما از وب سایت و نیز مشخص شدن تم گرافیک وب سایت شما بر اساس رنگ سازمانی مجموعه شما خواهد بود.

چرا شرکت پان ؟

در شرکت پان تمامی مراحل طراحی سایت شما از آنالیز اطلاعات اولیه ، تعیین اهداف وب سایت ، طراحی گرافیک زیبا ، تا پیاده سازی و پشتیبانی توسط نیروهای متخصص و متعهد انجام میگیرد و همواره تلاش میگردد تا نهایت حفاظت از اطلاعات و داده های وب سایت شما میسر گردد.

لیست مشتریان ما میتواند دلیلی برای اطمینان شما به ما باشد.

نکاتی که در طراحی وب سایتهای گروه پان اجرا میگردند

 • تجزیه و تحلیل اطلاعات و اهداف شرکت و یا سازمان
 • تحلیل رقبا و کلمات کلیدی
 • جمع آوری و آنالیز اطلاعات
 • طراحی گرافیک و قالب کلی وب سایت در بالاترین کیفیت
 • برنامه نویسی و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی مورد نیاز
 • بررسی سازگاری وب سایت با مرورگرهای مختلف
 • راه اندازی اولیه و بارگذاری وب سایت
 • راه اندازی سیستم آمار وب
 • تست و آزمایش وب سایت و بررسی لود های مختلف
 • معرفی وب سایت به موتورهای جستجوگر
 • بازبینی و تحلیل آمار بازدیدکنندگان وب سایت
 • آموزش و پشتیبانی

 

8 دلیل که می گوید چرا شما به یک وب سایت حرفه ای در کار خود نیاز دارید
 1. حرفه ی نه چندان بزرگ شما اعتبار کسب خواهد کرد
  امروزه , بیشتر مشتریان کالاها و خدمات مورد نیاز را از طریق جستجو در اینترنت پیدا می کنند. حرفه ی کوچک شما با داشتن وب سایت اعتبار کسب می کند. بدون سایت  مشتریان بالقوه به سمت رقبای شما که این قابلیت را دارند می روند. اگر شما در حال حاضر وب سایت دارید ولی پیشرفته نیست , اون را بازسازی و دوباره طراحی کنید تا کار شما را با تصویری حرفه ای نشان بدهد و اعتماد بیشتری کسب کند. برای کسب و کارهای خانگی , مخصوصا مفید است چون شما ویترین که محصولات و خدمات خود را نشان بدهید , ندارید.
 2. وب سایت پول برای شما ذخیره می کند
  به عنوان مالک کسب و کار کوچک ممکن است فکر کنید از عهده ی داشتن یک  سایت حرفه ای بر نخواهید آمد , ولی شما از عهده ی این کار بر می آیید. اگرچه هزینه ی طراحی سایت متفاوت است ولی طراحی و راه اندازی سایت  برای یک حرفه کوچک کلا زیر 100$ در ماه و در برخی مواقع حتی 20$ می باشد. در مقایسه با هزینه ی تبلیغ در روزنامه با در نظر گرفتن بازاری که از طریق سایت بدست می آید , این یک هزینه ی موثر برای ارتقای کار می باشد.
 3. سایت باعث می شود شما مشتریان خود را آگاه نگه دارید
  فکر کنید وب سایت شما یک کاتالوگ آنلاین است. این خیلی ساده تر و سریعتر از این است که شما اطلاعات مربوط به محصولات و سرویس های خود را در سایت به روز رسانی کنید تا اینکه روی کاغذ چاپ کنید. اجازه دهید مشتریان شما راجع به تولیدات جدید شما و رخدادهایی که تازه روی داده اند و قابلیت های مخصوص و سرویس هایی که شما پیشنهاد می دهید بدانند .متاسفانه تبلیغات کاغذی سریع از رده خارج می شوند ولی سایت شما می تواند اطلاعات و اخبار به روز داشته باشد.
 4. سایت همیشه در دسترس است
  سایت هم برای مشتریان بالفعل و هم برای مشتریان بالقوه  قابل دسترسی است. راحتی دسترسی را برای مشتریان فراهم کنید حتی برای وقتی که مغازه یا دفتر شما بسته است. با این زندگی های شلوغ امروزه , این یک راه فروش عالی است وقتی در حال تصمیم گیری برای خرید کردن هستید .
 5. سایت زمینه ی بازار گسترده را فراهم می کند
  وقتی شما کالاها یا خدماتی را فراهم می کنید , سایت شما موقعیت های دیگری برای فروش آنها فراهم می کند . به عنوان خرده فروش , یک وب سایت (تجارت الکترونیک) یک جای عالی برای فروش کالاها ی شما در بازار گسترده است , حتی سرویس ها می توانند در سطح جهانی مطرح شوند. آیا فکر نمی کنید شما قادر خواهید بود تا محصولات و خدمات خود را آنلاین ارائه دهید؟ فراموش نکنید , حتی ماشین و خانه هم می تواند آنلاین به فرو بروند!
 6. داشتن سایت این امکان را فراهم می کند که کار شما در یک ویترین به نمایش در بیاید
  مهم نیست که شما در چه زمینه ی کاری هستید , سایت بهترین راه برای نشان دادن حرفه شماست. با داشتن portfolio  یا گالری تصاویر به عنوان شواهدی برای کار شما , شما می توانید ثابت کنید چه چیزی حرفه ی شما را منحصر بفرد کرده است.
 7. سایت در وقت شما صرفه جویی می کند
  فراهم کردن اطلاعات برای مشتریان زمان زیادی می برد ,چه تلفنی باشد یا رو در رو یا توسط بروشور یا ایمیل . با استفاده از کاتالوگ آنلاین شما می توانید اطلاعات راجع به محصولات و خدمات خود فراهم کنید. وقتی سایت شما راه اندازی شده است مشتریان شما می توانند مطلع شوند و این باعث صرفه جویی در زمان می شود . و زمان چه است ؟ زمان یعنی پول.
 8. سایت سرویس دهی به مشتری را بهبود می بخشد
  شاید شما محصولات را محلی بفروشید یا ممکن است دوست داشته باشید نحوه ی بازیافت را اطلاع دیگران برسانید یا شاید شما یک حسابدار هستید و می خواهید به کاربران خود پیشنهاداتی بدهید تا چگونه به راحتی بتوانند کارهای خود را ساماندهی کنند. با داشتن صفحات FAQ  می توانید مقاله اضافه کنید اخبار آپلود کنید و به همهی سوالات مشتریان خود پاسخ بدهید. شما می توانید مشتریان خود را به روز نگه دارید. چه چیزی بهتر از فراهم کردن بهترین سرویس دهی به مشتریان از طریق در دسترس قرار دادن اطلاعات مورد نیاز در سایت تان.

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید