منو

© 2017 - Pan Advertising.
    Instagram - Telegram
0
آتلیه طراحی گرافیک و توسعه نرم‌افزاری

آتلیه طراحی گرافیک و توسعه نرم‌افزاری

مجموعه چاپ و تبلیغات پان به عنوان یک مجموعه کاملاْ گرافیکی با هدف سامان دادن به تبلیغات پله ای برای مشاغل متوسط و بزرگ، آغاز به کار کرد و با تلاش بنیان‌گذاران، مسیر پیشرفت خود را با سیر رشدی سریع، خود را به جمع مدعیان عرصه تبلیغات رساند.

در طول سالها همواره با پشتکار و اراده مصمم این مجموعه در کیفیت طراحی تبلیغاتی و چاپ و اجرا، سرآمد کیفیت و نوع تبلیغات روز بوده و به عنوان برند گرافیکی در بازارهای ایران در چاپ و تبلیغات شناخته شده است. هر سال با کیفت طراحی و مشتریان بیشتر این مجموعه خود را منطبق با بازار طراحی و گرافیکی بین المللی قرار میدهد ، که در تلاشیم تبلیغات را به نحو عالی پیش ببریم، و جذب مشتریان جدید را سرلوحه خود قرار داده‌ و به روزتر از قبل پیشرفت قابل توجهی از خود نشان دهیم.

با شروع سال 1394 راه اندازی استودیوی عکاسی صنعتی، تبلیغاتی و تجاری با توجه به نیاز صنعت تبلیغات در استان خوزستان به این مهم، در دستور کار هیئت مدیره مجتمع چاپ و تبلیغات پان قرار گرفت. این امر با خرید مدرنترین تجهیزات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و بهره گیری از نیروهای کارآمد و عکاسان حرفه ای و مجرب، در مهر 94 محقق و آتلیه طراحی و عکاسی مجتمع پان با تکیه بر پشتوانه عظیم کارفرمایان بنام استان،  خود را به عنوان برند برتر در زمینه عکاسی صنعتیکشور مطرح نمود.

آتلیه طراحی گرافیک و توسعه نرم‌افزاری

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید