منو

© 2017 - Pan Advertising.
    Instagram - Telegram
0
چاپ سیلک و تامپو

چاپ سیلک و تامپو

چاپ سیلک اسکرین

کاهش کیفیت چاپ سیلک در جنوب کشور و نبود کارگاهی مجهز با توانایی چاپ در انواع اندازه و رنگ با کیفیت مطلوب مشتریان ، مارا بر آن داشت تا با تاسیس کارگاه تخصصی چاپ سیلک و تامپو در صدد رفع این مشکل برآمده و خدمات مطلوبی را به مشتریانمان ارائه نماییم. از مزایای چاپ سیلک اسکرین میتوان چنین نام برد:

 

تنوع چاپ بر روی قطعه های مختلف

با چاپ سیلک می‌توانید بر روی بسیاری از قطعه‌های صنعتی‌ و تزئینی مسطح مانند: پارچه، حوله، روسری، نایلکس، کیف دستی، شیشه (مانند شیشه جلو بخاری)، کارتن، ورقهای فلزی و … و قطعه‌های گرد مانند: ظروف یکبار مصرف، انواع بطری‌های پلاستیکی و شیشه‌ای، فیلتر خودرو، ظرفهای بسته‌بندی صنعتی ماند ظرف گریس و … چاپ بزنید. شما چنین تنوعی را در دیگر چاپهای موجود نخواهید یافت.

 

کار با انواع رنگها

مواردی که در بالا ذکر شد فقط گوشه‌ای از توانائی چاپ سیلک می‌باشد. شما همین موارد کم را اگر در نظر بگیرید مستلزم آن است که موقع چاپ از رنگهای مختلف برای چاپ مانند رنگ P.V.C ، رنگهای روغنی، رنگهای U.V و انواع رنگهای پایه آبی و … استفاده نمائید. شما در دیگر چاپها با چنین تنوعی رنگی نمی‌توانید کار کنید.

 

مقرون به صرفه بودن در تیراژهای پائین

اگر کسی بخواهد در تیراژ پائین مقدار محدودی چاپ بزند فقط چاپ سیلک می‌تواند گزینه خوبی باشد. مثلا کسی برای چاپ 50 عدد کیف دستی به سراغ چاپ دیگری نمی‌رود.

 

شفافیت چاپ و زیبائی

نشستن مستقیم رنگ روی قطعه کار، باعث می‌شود که رنگ زنده و درخشنده‌ای بر روی قطعه چاپی به وجود آید. در دیگر چاپها معمولا رنگ بعد از انتقال بر روی یک سری ملزومات، بر روی قطعه می‌نشیند و این از درخشندگی رنگ می‌کاهد.

چاپ سیلک و تامپو

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید