منو

© 2017 - Pan Advertising.
    Instagram - Telegram
0
چاپ فلت بد و سابلیمیشن

چاپ فلت بد و سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن

همانطور که میدانید مواد در طبیعت در سه حالت جامد مایع گاز موجود می باشند و برای تبدیل شدن مواد جامد به گاز ابتدا جامد به مایع و سپس به گاز تبدیل می شود، ولی موادی نیز هستند که فقط در دو حالت جامد و گاز وجود دارند این مواد در اثر گرما از جامد به گاز و در اثر سرد شدن از گاز به جامد تبدیل میشوند. تبدیل شدن جامد به گاز به صورت مستقیم و بدون تبدیل شدن به مایع  را تصعید می گویند.

این روش (تصعید) اساس کار چاپ سابلیمیشن است چراکه وقتی گرما به کاغذ مخصوص وارد میشود از حالت جامد به گاز تبدیل شده و تصویر از کاغذ مخصوص به شی مورد نظر انتقال می یابد و کار چاپ انجام میشود.

مجتمع چاپ و تبلیغات پان بعنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات تبلیغاتی با چاپ حرارتی (سابلیمیشن) در جنوب کشورفعالیت تولیدی خود را در این صنعت از سال 1390 آغاز نموده و در این مدت با عرضه انواع لیوان، بشقاب ، کاشی ، تی شرت درسایزهای مختلف ، پیش بند نوزاد ، پرچم رومیزی ، کلاه و غیره مشتریان را با کیفیت متفاوتی از چاپ حرارتی آشنا نموده است.

همین موضوع باعث جلب اعتماد بیش از 500 مشتری دائمی چاپ حرارتی مجتمع چاپ و تبلیغات پان شده است که این تعداد مشتری به دلیل تعهد و تولید محصولات جدید در هر ماه ، رو به افزایش است.

چاپ فلت بد

امکان چاپ مستقیم روی اجسام مختلف مانند چوب ، فلز ، طلق ، شیشه و … با کیفیت بسیار بالا صرفا از طریف چاپ فلت بد با استفاده از دستگاه های مخصوص این نوع چاپ امکان پذیر است. این نوع چاپ به صورت کامل بر روی جسم تثبیت شده و با حلال های معمولی و تینری پاک نمی شود، دارای دوام رنگ بسیار خوب و قابل استفاده در فضای بیرونی و قابل شستشو است.

مجتمع چاپ و تبلیغات پان با تجهیز کارگاه چاپ خود به دستگاه فلت بد یووی 7 رنگ با قابلیت چاپ رنگ سفید بر روی انواع محصولات تا اندازه 30×60 امکان چاپ رنگی روی هدایای تبلیغاتی و انواع محصولات را در جنوب کشور فراهم نموده است.

چاپ فلت بد و سابلیمیشن

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید