منو

© 2017 - Pan Advertising.
    Instagram - Telegram
0
بخش تامین و تولید

بخش تامین و تولید

با گسترش فضای سازمانی و تنوع خدمات مجتمع پـان، نیاز به تاسیس فضای سازمانی مستقلی برای انتخاب برترین و کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی و عرضه آن به مشتریان پس از کنترل کیفی و تست چاپ احساس می شد. به همین سبب بخش تولید و تامین کالا با چارتی مستقل، زیر نظر مدیریت تولید مجتمع شروع به کار نمود.

این بخش دارای دو زیر مجموعه اصلی (بازرگانی تامین هدایای تبلیغاتی) و (بخش تولید) است که بخش تولید خود دارای چندین کارگاه مجزای چاپ و تولید است.

  • بازرگانی هدایای تبلیغاتی

واردات محصولاتی با ماهیت تبلیغاتی در گروه های کالایی متفاوت و اقدام به مونوپل کالاهای مورد تایید کارشناسان این بخش، در سطح کشور از جمله اقدامات این بخش در گسترش دایره انتخاب هدایای تبلیغاتی برای مشتریان مجتمع چاپ و تبلیغات پان است. استفاده از مسئولین فنی چاپ و کارشناسان کارآزموده تبلیغات در فرآیند انتخاب یا تولید یک محصول تبلیغاتی و عرضه آن به مخاطبانمان، هدف مشخص و معینی است که بخش بازرگانی هدایای تبلیغاتی مجتمع چاپ و تبلیغات پان برای تحقق به آن تلاش می کند.

  • بخش تولید

بخش تولید با در اختیار داشتن 800 متر فضا مطابق استانداردهای جهانی و شش کارگاه های مجزای چاپ، بسته بندی و تولید و مارکینگ هدایای تبلیغاتی مجهــز به دستـگاهـهای مـدرن و بخش کنتـرل کیفـی محصولات، سعـی در بالا بردن کیفیت تولیدات و افزایش مطلوبیت خدمات دارد. مسئولین فنی در این بخش با حضور همیشگی در کنار مشاورین تبلیغات توانسته اند پشتیبان فنی مناسبی برای کلیه مشتریان باشند. کارگاه های تخصصی مجتمع پـان به شرح زیر است:

چاپخانه افست و دیجیتال

صحافی و خدمات پس از چاپ

بسته بندی و پکیجینگ

چاپ سیلک و تامپو

کارگاه CNC و لیزر

چاپ فلت بد و سابلیمیشن

بخش تامین و تولید

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید