منو

© 2018 - Pan Advertising.
    Instagram - Telegram
0

لت گلاسه سالنامه

منظور از لت گلاسه در سالنامه، صفحاتی از جنس کاغذ گلاسه است که معمولا به صورت 4 رنگ چاپ شده و به ابتدا، وسط یا انتهای سالنامه استفاده می شود. طرح چاپ شده روی لت گلاسه می تواند حاوی اطلاعاتی در مورد شرکت سفارش دهنده ، برند های ارائه شده توسط وی، معرفی محصولات، آگهی های جذاب تبلیغاتی و یا کاتالوگی مختصر از محصولات وی را چاپ کرده و به سالنامه خود اضافه می کنند. ، استفاده از لت گلاسه پتانسیل بسیار بالایی را برای انتقال پیام مورد نظر به مخاطبان در اختیار شرکت قرار می دهد.

کاغذ مورد استفاده برای لت گلاسه در سالنامه های ته دوخت اغلب گلاسه 135 یا 150 گرم است. زیرا در صورت استفاده از کاغذهای سنگین تر، دوخت سالنامه با مشکل مواجه می شود. اما در سالنامه های فنری می توان از گلاسه ضخیم تر نیز برای این منظور استفاده کرد.

تعداد لت گلاسه : تعداد لت گلاسه مورد استفاده به نیاز سفارش دهنده و حجم مطالب مورد نظر وی بستگی دارد. معمولا تولید کنندگان به شما پیشنهاد می دهند که لت گلاسه را به صورت 4،8،12 و 16 لتی سفارش دهید

اضافه کردن لت گلاسه به سالنامه: در سالنامه های فنری لت گلاسه نیز مانند سایر اوراق تحریر ابتدا پانچ شده و سپس توسط فنر به سایر صفحات متصل می شود.در سالنامه های ته دوخت،. قاعده مرسوم این است که در سفارشات تعداد پایین، لت های گلاسه از طریق چسب به سالنامه از پیش تولید شده اضافه می شود. اما در سفارشات با تعداد بالا، لت های گلاسه در حین فرایند صحافی اضافه شده و همراه با سایر اوراق دوخته و چسبانده می شود.

کیفیت لت گلاسه سالنامه : کیفیت لت گلاسه سالنامه به کیفیت چاپ،کیفیت مرکب چاپ و کیفیت صحافی بستگی دارد.

لت گلاسه سالنامه

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید